V pondělí 27.9. nebude probíhat expedice objednávek. Objednávky budeme znovu expedovat od středy 29. 9. Děkujeme za pochopení.

Chante Clair

chanteclair-logoJedinečné čistící a prací prostředky Chante clair s dlouholetou tradicí z Itálie. Vyzkoušejte a přesvědčte se sami o vynikající kvalitě, nových vůní a nesrovnatelnému pocitu čistoty a svěžesti tak, jako tisíce spotřebitelů po celém světe. Chante clair je značka ekologické drogerie pocházející z Itálie. Na začátku 20. století výrobce Monsieur Auguste Roustan patentoval složení pouze z přírodních surovin pro výrobu slavného Marseillského mýdla (Savon Marseille). Zrod tohoto výrobku byl okamžitě považován za nezbytnou věc pro čisté prádlo a tím se zrodila značka Chante clair: od prvních ručně vyráběných mýdel jsou oproti původnímu složení současné inovativní čištící prostředky vytvořeny v souladu s nejnovější výrobní technologií. Kvalita a odpovědnost jsou dva pojmy, které jsou nezbytné pro Chante clair. Kvalita je zajištěna především díky použití přírodních surovin - všechny prostředky jsou hypoalergenní a vhodné i pro citlivou pokožku a pro děti. Obaly jsou z plně recyklovatelného plastu, který nemá vliv na úroveň znečištění životního prostředí. Společnost nedávno získala certifikaci ISO 9001, na základě přesných a přísných norem, které potvrzuje shodu systému managementu jakosti vnitřních firemních standardů excelence stanovené samotnou certifikaci.

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.