Díky vašemu velkému zájmu jsou u respirátorů dodací lhůty delší. Aktuální zpoždění je až 14 dnů. Prosíme vás o trpělivost. Děláme vše proto, abychom připravili balíčky co nejdříve.
Akce

Botuceutical Platinum - biotechnologické sérum na hluboké vrásky 4,5 ml

Botuceutical Platinum biotechnologické sérum na hluboké vrásky je určeno pro ženy a muže. Jde o dokonalou kombinaci peptidů vyvinutou speciálně k aplikaci do nejhlubších a nejvýraznějších vrásek tváře.

  • 443 Kč 111 Kč –25 %
  • Momentálně nedostupné
332 Kč
Kategorie: Pleťová séra, emulze
Obsah: 4,5 ml
 

Botuceutical Platinum biotechnologické sérum na hluboké vrásky je určeno pro ženy a muže. Jde o dokonalou kombinaci peptidů vyvinutou speciálně k aplikaci do nejhlubších a nejvýraznějších vrásek tváře.

Kdy Botuceutical Platinum - biotechnologické sérum na hluboké vrásky pomáhá:

  • pomáhá eliminovat všechny odolávající a obtížně odstranitelné vrásky,
  • vyhlazuje a vyživuje pleť.

Jedním z nejviditelnějších příznaků stárnutí kůže je zvýšená tvorba vrásek na tváři. Stárnutí je přirozený jev, spojený s určitými biochemickými, histologickými a fyziologickými změnami, které ještě podporuje vystavení pokožky vnějšímu prostředí. Existují i další sekundární faktory, které mohou způsobit vznik charakteristických vrásek a rýh na tváři. Patří mezi ně gravitační přitažlivost, častý a nepřetržitý poziční tlak na pokožku tváře (např. v době spánku) nebo opakované pohyby tváře způsobované kontrakcí mimických svalů.

Vrásky, které jsou důsledkem mimických a opakovaných pohybů, vznikají kvůli dlouhodobému napínání pokožky, ke kterému dochází při stimulování obličejových svalů nadměrným množstvím chemických signálů. Tyto rysy vrásek se mohou vytvořit vždy, pokud se usmíváte, mračíte, smějete, a nebo pláčete. Po čase se vytvoří linie na obočí, záhyby na čele, vějířky okolo očí, vrásky smíchu, vrásky okolo úst a následkem toho vzniká dojem zestárnutí.

Mimika, proces stahování svalů a napínání pokožky, je ovlivňována přenosem podráždění z nervových vláken na svaly. Zajištění tohoto složitého procesu se účastní komplex snare, tvoří jej tři proteiny: snap 25, vamp a syntaxin, díky kterým je z neuronu uvolněn exocytózou mediátor. Tato látka působením na sval vyvolá jeho kontrakci. Botoceutical sérum je prvním přípravkem, ve kterém se kombinují tři nejdokonalejší peptidy v jednom. Jedná se o 6%ní pentapeptid, 10%ní acetyl hexapeptid a 5%-í heptapeptid. Každý z peptidů přerušuje komplex snare v jiném aktivním bodě. V důsledku toho dochází spoluúčastí všech účinných látek k blokování přenosu vzruchu.

Pomocí revolučních sér Botoceutical Platinum sérum na hluboké vrásky, které je dokonalým doplňkem k přípravkům Butoceutical sérum proti vráskám nebo Botuceutical Gold sérum proti vráskám na zralou pleť 45+ let, můžete bezpečně a účinně eliminovat všechny odolávající a obtížně odstranitelné vrásky. Přípravek obsahuje šest dokonalých peptidů, DMAE, kyselinu lipoovou a kyselinu hyaluronovou.

Složení:

aqua, acetyl hexapeptide-8, glycerin, pentapeptide-3, caprylyl glycol, acetyl octapeptide-3, acetyl heptapeptide-4, xanthan gum, carrageenan, glucose, dipeptide diaminobutyroyl benzylamide diacetate, propylene glycol, phospholipids, triethanolamine, sodium hyaluronate, disodium edta, polysorbate 20, butylene glycol-laureth-3-hydroxyethylcellulose-acetyl dipeptide-1 cetyl ester, mica, titanium dioxide, carbomer, dimethylaminoethanol, panthenol, tocopheryl acetate, alpha lipoic acid, retinyl acetate, citronellol, geraniol, hydroxycitronellal, hexylcinnamal, limonene, linalool, lilial, parfum, phenoxyethanol, methyl, ethyl, propyl, butyl, isobutylparaben, imidazolidinyl urea

Jak používat:

Odstraňte víčko z přípravku. Pomalým otáčením zadní strany dávkovacího pera dávkujte potřebné množství séra. Na čistou a suchou pokožku naneste Botoceutical Platinum pomocí silikonového hrotu dávkovacího pera přímo do hlubokých vrásek. Předtím, pomocí bříška prstů, vrásku otevřete a aplikujte přímo dovnitř vrásky. Následovně každou vrásku stimulujte pomocí krouživé masáže v oblasti aplikace. Začněte vráskami v oblasti úst, pokračujte po stranách nosu směrem vzhůru až do oblasti mezi obočí. Proces opakujte v okolí očí a na čele. Po nanesení počkejte cca 10 minut, až potom použijte svou běžnou kosmetiku.

Balení:

4,5 ml

Upozornění:

Určeno pouze k zevnímu použití. Určeno pro všechny typy pleti. Zabraňte styku s očima. Pokud se výrobek dostane do očí, vypláchněte je vodou a jemně je osušte. Při dávkování je třeba opakovaně otáčet dávkovacím perem, aby došlo k vytlačení séra.

Produkt Botoceutical Platinum má protokol o zkoušce stanovení kožní snášenlivosti.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

herb-pharmaŠvýcarská společnost HERB-PHARMA je výrobcem a dodavatelem výrobků v oblasti zdravotních pomůcek, výživových doplňků a speciální kosmetiky. HERB-PHARMA přichází na globální trh s jasnou koncepcí a vizí pro konečného zákazníka, s vizí zdraví založeného na přírodních produktech. Spojení přírody se zdravím člověka je přirozeným vývojem existence lidské civilizace, které i v nejbližších desetiletích bude hrát velmi důležitou úlohu pro zvýšení celkové kvality života lidstva. Historie firmy HERB-PHARMA spadá do druhé poloviny roku 1992, od kdy se datuje zahájení aktivit společnosti v segmentu farmaceutických a parafarmaceutických výrobků.

 
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.