Biopurus

biopurusSpolečnost BIOPURUS vznikla v roce 2013. Historie firmy přitom sahá až do roku 2002, kdy zahájila činnost na Slovensku. Krédem společnosti BIOPURUS je poskytovat zákazníkům velkou kvalitu za přijatelnou cenu. Naše oleje obsahují cenné bioaktivní látky v té nejpřirozenější podobě. Proto je dokážou efektivně předávat pokožce. Uplatňují se také v péči o pokožku, vlasy a nehty. Oleje lisované za studena (panenské oleje) nám prokážou službu nejen v kuchyni. Působí totiž blahodárně na naše zdraví, dokážou posílit náš imunitní systém, zlepšují paměť, představují doslova elixír mládí pro pleť, vlasy, nehty. Má ozdravné, hojivé, omlazující a zkrášlující účinky. Našim krédem je poskytovat zákazníkům velkou kvalitu za přijatelnou cenu. Oleje dovážené pocházejí především z Rakouska a Německa.

 • Biopurus BIO Olej z červené řepy 100 ml DMT: 30.06.2018Výprodej
  Neohodnoceno
  Olej z červené řepy Biopurus za studena lisovaný. Olej je bez umělých konzervačních látek a umělých barviv. Olej z červené řepy je produkt...
  Dostupnost:Skladem 1 ks
  Kód:113078
  Značka:Biopurus

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.