Novinka

Akutol Sprej na popáleniny 50 ml

Sprej určený k ošetření drobných domácích povrchových popálenin I. a II. a stupně a pokožky po nadměrném opalování. Pro dospělé i děti od 3 let.

  • kyselina hyaluronová pokožku regeneruje a omezuje tvorbu jizev
  • extrakt z aloe vera pokožku hydratuje
  • extrakt z měsíčku lékařského pokožku změkčuje

  • Dostupné do 1 dne
    Můžeme doručit do: 26.7.2024
149 Kč
Kategorie: Obvazový materiál, náplasti
 

Rychlé ošetření popálenin I. a II. stupně i pokožky po nadměrném slunění. Hydrogel s kyselinou hyaluronovou, extrakty z aloe vera a měsíčku lékařského ve formě spreje určeného na tepelně poškozenou pokožku.

Díky obsaženým látkám vytváří sprej na poranění prodyšný ochranný film, který udržuje optimálně vlhké prostředí a napomáhá rychlé obnově pokožky. Pokožku ochlazuje a zklidňuje popálené místo.

AKUTOL Sprej na popáleniny je vhodný pro celou populaci, diabetiky i děti od 3 let.

Složení:

Aqua, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Calendula Officinalis Flower, Extract, Carbomer, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide.

Jak používat:

Popálené místo očistěte a chlaďte pod tekoucí vodou teploty 8–12 °C do vymizení palčivé bolesti, doporučuje se po dobu až 15 minut. Na celou popálenou oblast nastříkejte sprej ideálně ze vzdálenosti 15-20 cm. Nástřik sprejem nejméně 3x denně opakujte, po mytí a koupání vždy, aby bylo popálené místo stále kryté ochranným filmem. Používejte do zahojení rány z drobného popálení (obvykle několik dní) a při nadměrném slunění do zhnědnutí a vymizení pocitu pálení pokožky.

Balení:

50 ml

Upozornění:

Nepoužívejte u dětí do 3 let. Není určeno na těžké popáleniny II.b a III. Stupně. Nepoužívejte v případě alergie na některou z obsažených složek. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: