SilverCare Dentální nit fluorid a vitamin C 50 m

Mezizubní dentální nit SilverCare s vitaminem C je speciální pomůckou, která Vám pomůže v boji proti zubnímu kazu a společně s klasickou zubní péčí, zajistí Vašim zubům zdraví a přirozenou krásu.

  • 85 Kč 20 Kč –24 %
  • Dostupné do 1 dne
65 Kč
Kategorie: Zubní nitě
 

Mezizubní dentální nit SilverCare s vitaminem C je speciální pomůckou, která Vám pomůže v boji proti zubnímu kazu a společně s klasickou zubní péčí, zajistí Vašim zubům zdraví a přirozenou krásu. Zubní kartáček se nedostane do všech mezizubních prostorů, které je nutné zbavit zbytků jídel, plaku a jiných nečistot.

Dentální nit SilverCare je sterilizovaná a obsahuje fluorid a aktivní vitamin C. Fluorid zajišťuje zdraví, pevnost a sílu zubů, posiluje zubní sklovinu a brání ji před kyselinami ze zubního plaku. Vitamin C zabraňuje krvácení dásní, posiluje kapiláry, vyživuje a posiluje dásně, dodává jim pevnost a přirozenou pružnost.

Jak používat:

Uřízněte si větší kus dentální nitě, přibližně kolem 30 cm, napněte ji mezi prsty a čistěte mezizubní prostory jeden po druhém. U předních zubů napněte nit přes jejich plochu a snažte se dostat nití až pod okraj dásně, kde se také usazuje plak a zbytky jídel. Celý postup opakujte u horních i dolních zubů všude tam, kam se dostanete. Zubní nit nenahrazuje čištění zubů, je pouze jeho doplňkem.

Balení:

50 m

Země původu:

Itálie

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

SilverCare-Logo11Italská značka SilverCare vyrábí a distribuuje zubní kartáčky a další doplňky péče o ústní dutinu. Všechny produkty procházejí schvalovacím procesem v Zubním lékařství fakulty na univerzitě v Miláně.

 
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.