Parodontax Interdental Extra Soft zubní kartáček 3 ks

  • 1 z 2

Zubní kartáček Interdental Extra Soft pomáhá chránit dásně a je šetrný k zubní sklovině. Nové zúžené štětiny snadněji vyčistí prostor mezi zuby.


  • Dostupné do 1 dne
216 Kč
Kategorie: Zubní kartáčky
Obsah: 1 ks
 

Zubní kartáček Interdental Extra Soft pomáhá chránit dásně a je šetrný k zubní sklovině. Nové zúžené štětiny snadněji vyčistí prostor mezi zuby. Díky malé hlavě se dostane ke každému zubu a jemně, ale účinně ho zbaví zubního plaku. Ergonomicky tvarovaná rukojeť má protiskluznou úpravou a zajišťuje pohodlné čištění. Set tří kartáčků.

  • Pomáhá chránit dásně
  • Šetrný k zubní sklovině
  • Až o 30 % lepší čištění podél dásní a o 18 % lepší vyčištění mezizubních prostor

Složení:

Materiál štětin: polybutylen-tereftalát (PBT).

Balení:

3ks

Upozornění:

Je doporučeno měnit kartáček každé tři měsíce.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

parodontax_logoParodontax má dlouhou historii ochrany zdraví dásní. Zubní pastu parodontax vyvinul německý lékař Focke v roce 1937. Základ zubní pasty parodontax dodnes tvoří původní složení založené na jedlé sodě díky jejím vynikajícím čisticím vlastnostem. Od tohoto raného období se sortiment produktů parodontax rozšířil o ústní vody a zubní kartáčky a stal se spolehlivým pomocníkem při péči o zdravé dásně.

Jsme špičkou v oboru zdraví dásní. Neustále provádíme klinický výzkum, abychom rozšířili své poznatky a zjistili, co přispívá ke zdraví dásní. Poznatky aplikujeme v boji s onemocněním dásní. V posledních letech provádíme klinický program, který nám pomůže testovat, vylepšit a rozšířit sortiment zubních past, ústních vod i zubních kartáčků parodontax. Věda tvoří základ všech našich činností, abychom mohli vyvinout nejúčinnější produkty pro zdravé dásně a silné zuby.

 
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.