Garantujeme dodání do Vánoc! Pro objednávky přijaté nejpozději do 12.12. do 23:59 hod.

Organic Přírodní toaletní mýdlo 45 g

Organic Přírodní toaletní mýdlo je vyrobeno výhradně z přírodních surovin. Nezatěžuje životní prostředí, v přírodě se velmi snadno, rychle a zcela rozkládá. Má vysoké mycí, antibakteriální a protialergické účinky. Hydratuje a zvláčňuje kůži a omezuje její vysoušení a stárnutí a  obsahuji kůži prospěšnou účinnou přírodní látku se sloučeninami nasycených a nenasycených mastných kyselin s přírodním glycerinem.


  • Dostupné do 3 dnů
52 Kč
Kategorie: Tekutá a tuhá mýdla
 
  • Vyrobeno výhradně z přírodních surovin
  • Nezatěžuje životní prostředí, v přírodě se velmi snadno, rychle a zcela rozkládá
  • Má vysoké mycí, antibakteriální a protialergické účinky
  • Hydratuje a zvláčňuje kůži a omezuje její vysoušení a stárnutí
  • Obsahuji kůži prospěšnou účinnou přírodní látku se sloučeninami nasycených a nenasycených mastných kyselin s přírodním glycerinem

Složení:

  • Účinná přírodní látka se sloučeninami nasycených a nenasycených mastných kyselin – mýdlo
  • Přírodní glycerin, který je součástí mýdla
  • Pitná voda

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

organic_logoŘada Organic přírodní mycí, prací a čistící prostředky jsou výrobky české, kvalitní, účinné, funkční, za rozumnou cenu a šetrné k lidskému zdraví i k přírodě. Neobsahují žádné fosfáty ani zeolity. V prádle po vyprání nezanechávají žádné látky, které by se následně mohly vstřebávat do pokožky a způsobovat kožní ekzémy a alergie. Výrobky jsou vhodné pro lidi trpící např. atopickým ekzémem, ichtyózou, lupénkou, periorální dermatitidou a další. Všechny naše výrobky jsou živočišného původu.

Z historie:

Mýdlo používali už staří Sumerové ve 3.tis. před naším letopočtem. Ti ale mýdlo nepoužívali jako prostředek osobní hygieny ale znali jeho příznivý účinek na hojení ran. Ve starověkém Egyptě se lidé pravidelně koupali v mýdlových lázních. Teprve ve 2. stol. našeho letopočtu však římský lékař Galenos upozornil na očistné vlastnosti mýdla. Mýdlo se tak začalo používat i k osobní hygieně a mydlářství se stalo řemeslem.

 
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.