Ohropax Soft Špunty do uší 1 pár

Zažijte unikátní pocit pohody s Ohropax Soft a pohodlně unikněte do světa relaxace. Ohropax Soft jsou měkké, anatomicky tvarované špunty vyrobené ze speciální pěny přátelské pro pokožku. Mají diskrétní barvu, díky tomu, jsou prakticky neviditelné. Jemně se rozpínají uvnitř ušního kanálu a poskytují pohodlnou a spolehlivou ochranu sluchu.

 • 24 Kč 2 Kč –8 %
 • Momentálně nedostupné
22 Kč
Kategorie: Chrániče sluchu
 

Ohropax Soft jsou měkké, anatomicky tvarované špunty vyrobené ze speciální pěny přátelské pro pokožku. Mají diskrétní barvu, díky tomu, jsou prakticky neviditelné. Jemně se rozpínají uvnitř ušního kanálu a poskytují pohodlnou a spolehlivou ochranu sluchu.

 • 1 pár
 • měkké a anatomicky tvarované
 • speciální pěna přátelská pro pokožku
 • diskrétní béžová barva
 • ideální do práce, na čtení, pro kutily nebo na hudbu
Tento produkt nejen dokazuje svou hodnotu den co den tím, že splňuje přísné požadavky bezpečnosti a ochrany zdraví v souvislosti s vysokými hladinami hluku, ale zároveň poskytuje svým nositelům luxusní oázu klidu v jejich soukromém každodenním život.
Ohropax Soft mají širokou škálu použití. Například v práci, pokud se chcete soustředit na čtení, pro kutily nebo pokud se vystavíte hlasité hudbě.
Vzhledem k tomu, že je křivka zvukové izolace relativně lineární v celém svém frekvenčním rozsahu, zůstávají zvukové vjemy téměř beze změny. Což je obzvlášť příznivé, pokud se jedná o požitek z hudby.

Podobné produkty

 • chranice sluchu Ohropax color
  Ohropax Color pokládá konec hluku! Tyto pestrobarevné špunty do uší jsou vyrobené z měkké přátelské pro kůži pěny. Jsou ideální na párty,...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:4819
  Značka:Ohropax
  160 Kč (–7 %)
  149 Kč
 • chranice sluchu Ohropax classic 12ksTip
  Ohropax Classic je velmi dobře zavedeným přípravkem pro ochranu před hlukem od roku 1907 . Jeho jedinečné složeni, které se skládá z vaty...
  Dostupnost:Momentálně nedostupné
  Kód:4817
  Značka:Ohropax
 • chranice sluchu WINDWOLLE
  Se špunty Ohropax Windolle vaše uši budou vždy šťastné za jakéhokoli počasí.
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:4816
  Značka:Ohropax
 • E-A-R Chránič sluchu Comfort 1 pár
  Součástí systému E-A-R na ochranu sluchu je úplná řada zátkových chráničů sluchu a pasivních mušlových chráničů sluchu, které jsou pohodlné,...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:4813
  Značka:E-A-R
 • E-A-R Chránič sluchu Classic 1 pár
  Součástí systému E-A-R na ochranu sluchu je úplná řada zátkových chráničů sluchu a pasivních mušlových chráničů sluchu, které jsou pohodlné,...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:4814
  Značka:E-A-R

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IJ Avatar autora | 6.1.2019
Za sebe můžu říct, že jsou to jediné špunty do uši, které skutečně funguji.

Ohroopax-logoOHROPAX již dávno získal postavení úspěšné německé značky. Dokonce i nyní, jsou klasické kuličky vosku hlavním produktem rodinného podniku se sídlem v Německém městě Werheim/Taunus. Každým rokem, kolem 35 zaměstnanců vyrábí přes 30 milionů malých a tichých špuntů v sídle společnosti. Tyto jsou doprovázeny všemi druhy špuntů do uší a dalšími zdravotnickými produkty v aktuálním sortimentů Ohropax.

 
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.