Dr. Muller Müllerův sirup s mateřídouškou a vitaminem C 320g

Müllerův sirup s mateřídouškou je přírodní prostředek užívaný k usnadnění odkašlávání při akutních bronchitidách, různých formách suchého dráždivého kašle, chrapotu, katarech a infekcích horních cest dýchacích.

  • 75 Kč 6 Kč –8 %
  • Dostupné do 1 dne
69 Kč
Kategorie: Dýchání a kašel
Obsah: 320 g
 

Müllerův sirup s mateřídouškou je přírodní prostředek užívaný k usnadnění odkašlávání při akutních bronchitidách, různých formách suchého dráždivého kašle, chrapotu, katarech a infekcích horních cest dýchacích.

Obsažené silice uvolňují spasmy v průduškách a podporují tvorbu a vylučování hlenu. Baktericidní a antiseptický účinek silic se uplatňuje především při potlačení nákazy horních cest dýchacích bakteriálního nebo virového původu. Rovněž je účinný jako prostředek proti nadýmání a při normalizaci trávicích poruch. Pro své účinky a výborné chuťové vlastnosti je vhodný pro děti od 3 let.

Užívá se přímo po lžičkách nebo jako přísada do čaje. Obsahuje 300 mg vitamínu C ve 100 g sirupu.

Účinná látka jitrocele glykosid aukubin má silné antibakteriální účinky srovnatelné s antibiotiky.

Při podpoře léčby onemocnění dýchacích cest se navíc uplatní slizové obsahové látky jitrocele. Slizové látky jsou účinnou složkou i proskurníku. Mají schopnost tlumit kašel a zklidňovat podrážděné sliznice.

  • Působí také proti zánětlivým procesům, které jsou příčinou zarudnutí a bolestí, doprovázejících infekce horních cest dýchacích.

Účinnou složkou mateřídoušky je éterický olej (silice) s obsahem řady terpenických látek, především thymolu, karvakrolu a cineolu.

Působí proti většině běžných mikroorganismů způsobujících záněty horních cest dýchacích. Mezi obsahovými látkami echinacey existuje řada zajímavých substancí charakteru polysacharidů, které mají schopnost stimulovat imunitní systém organismu.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

dr-muller-logoPřední česká firma Dr. MÜLLER PHARMA, působící na domácím trhu devět let, nabízí stále se rozšiřující řady produktů, které skýtají pohlazení pro kůži, vlasy, obličej, rty, nohy i ruce. Některé přípravky Dr. MÜLLER PHARMA obsahují jedno z nejsilnějších přírodních antiseptik - olej čajovníku australského, známého pod anglickou zkratkou TTO (Tea Tree Oil), jiné panthenol, koenzym Q10, vitaminy, bílý ichthamol či chlorophyl. Výrobky Dr. MÜLLER PHARMA, které mají charakter kosmetických přípravků, jsou posouzeny Národním referenčním centrem pro kosmetiku Státního zdravotního ústavu v Praze a jsou podrobeny testům dermální dráždivosti, cytotoxicity a mikrobiální nezávadnosti.

 
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.