Excipial DeoForte 50 g

3095
Neohodnoceno

Excipial DeoForte® 7 denní ošetření proti pocení a tělesnému zápachu.

 • 180 Kč 13 Kč –7 %
 • Vyprodáno
167 Kč
Kategorie: Deodoranty a anti-perspiranty
Obsah: 50 g
 

Excipial DeoForte® 7 denní ošetření proti pocení a tělesnému zápachu.

Excipial DeoForte je nemastný krém proti nadměrnému pocení. Účinná látka, aluminiumhydroxychlorid, působí proti zvýšené potivosti především v podpaží, na rukou a chodidlech. Excipial DeoForte snižuje tvorbu potu, působí antibakteriálně, a brání tak účinně vzniku nepříjemného tělesného zápachu. Tvorba potu se rychle normalizuje a účinek je dlouhodobý. 
Díky krémovému základu a obsahu glycerinu pokožku výrazně neirituje a nevysušuje. Excipial DeoForte je hypoalergenní a vhodný i pro děti. 

Složení:

Aqua, aluminum chlorohydrate, paraffinum liquidum, etylhexyl palmitate, distarch phosphate, behenyl alcohol, glycerin, cetearyl alcohol, dimethicone, ceteth-10, steareth-20, parfum/parfém.

Jak používat:

Excipial DeoForte se po dobu prvního týdne nanáší denně, nejlépe večer, na umytou a nepodrážděnou pokožku. V následujících týdnech stačí použít 2 až 3-krát týdně.

Kdy nelze Excipial DeoForte použít, nebo jen s největší opatrností?

Excipial DeoForte se nesmí používat tam, kde je známá přecitlivělost na jeho složky. Není též vhodné jej používat na zanícenou nebo degenerativně změněnou pokožku.

Balení:

50 g

Upozornění:

U velmi přecitlivělých osob může dojít k přesušení pokožky. Excipial DeoForte je určen k vnějšímu použití! Po vyholení podpaží je nutno počkat 12 hodin. Vyhněte se přímému kontaktu přípravku s textiliemi (může působit na barvy). Excipial DeoForte uchovávejte na suchém a chladném místě mimo dosah dětí. Doba použitelnosti je vyznačena na obalu.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

logo-excipialExcipial – individuální přístup

Pacienti trpící kožním onemocněním stále hledají efektivní přípravky na zmírnění/léčbu svého stavu. Galderma vychází ze skutečnosti, že každá kůže je tak individuální jako samotný pacient. Proto vyvinula pro řadu Excipial širokou paletu galenických lékových forem (vehikula), které umožňují individualizaci léčby pro každého pacienta. Přínos vehikula – mast, krém a locio – je rozhodující pro úspěšnost léčby. Fyzikální vlastnosti vehikula přímo ovlivňují výsledek vyléčení poškozené kůže. Výběr vehikula je v dermatologii stejně důležitý jako výběr účinné látky.

Excipial nabízí širokou škálu galenických forem (vehikula), které umožňují účinnou léčbu v souladu s potřebami a stavem kůže a stadiem kožního onemocnění:

 • Zabezpečují klinicky prokázanou účinnou hydrataci kůže
 • Mají prokazatelný rychlý hydratační účinek na kůži
 • Podporují obnovu funkce epidermis
 • Přípravky Excipial jsou součástí základní léčby kožních onemocnění
 • Poskytují klinicky prokázáno zmírnění obtíží u každého typu kůže
 • Je dokázáno, že pacienti velmi dobře snášejí výrobky s obsahem urey
 • Excipial přípravky jsou vhodné a dobře snášeny všemi typy hypersenzitivní kůže, včetně dětské
 • Přípravky na ochranu kůže rukou chrání před iritačními látkami na pracovišti
 • Jsou vhodné jako základ pro individuální magistraliter přípravu léků
 
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.