Díky vašemu velkému zájmu jsou u respirátorů dodací lhůty delší. Aktuální zpoždění je 3 týdny. Prosíme vás o trpělivost. Děláme vše proto, abychom připravili balíčky co nejdříve.
Akce

Organix South Nimbový bělící krém Thera Neem 60 ml

Nimbový bělící krém - je bílé tekuté konzistence s vysoce hydratačními a bělícími účinky. Aktivní látky přípravku, získané z rostlinných složek, zastaví nadbytečnou pigmentaci, zjemní a oživí pokožku a navrátí přirozenou barvu. Pro dosažení maximálního efektu používejte dvakrát denně po dobu alespoň tří měsíců.

  • 783 Kč 84 Kč –11 %
  • Dostupné do 1 dne
699 Kč
Kategorie: Pigmentové skvrny
Obsah: 60 ml
 

Nimbový bělící krém - je bílé tekuté konzistence s vysoce hydratačními a bělícími účinky. Aktivní látky přípravku, získané z rostlinných složek, zastaví nadbytečnou pigmentaci, zjemní a oživí pokožku a navrátí přirozenou barvu. Pro dosažení maximálního efektu používejte dvakrát denně po dobu alespoň tří měsíců.

Nimbový olejový a listový extrakt byl po staletí používán k ošetření problémové pokožky. Nimbový bělicí krém pomáhá redukovat barvu, velikost a výskyt hyperpigmentačních skvrn. Krém je tekuté konzistence s vysoce hydratačními a bělicími účinky. Je vhodný a účinný k odstranění stařeckých skvrn. Aktivní látky přípravku, získané z rostlinných složek napomáhají zastavit vznik nadbytečné pigmentace, zjemnit a oživit pokožku a navrátit jí přirozenou barvu. Pro dosažení maximálního efektu používejte dvakrát denně po dobu alespoň tří měsíců.

Mnoho složek se zesvětlovacím účinkem na kůži se dá nalézt přímo v přírodě. Během vývoje přípravku se přišlo na to, že zesvětlovací účinky má hlavně sedm rostlin (z více než 100 druhů). Ty všechny byly použity k vytvoření synergické kombinace. Jedná se o těchto sedm vysokohorských bylin: Malva sylvestris (sléz), Mentha piperita (máta peprná), Primula veris (petrklíč), Alchemilla vulgaris (kontryhel obecný), Veronica officinalis (rozrazil lékařský), Melissa officinalis (meduňka lékařská), Alchillea millefolium (řebříček obecný). Podle klinických zkoušek a studií tento rostlinný komplex blokuje tyrosinázu v biosyntéze melaninu.

Produkt derivovaný z rostlin prokazatelně pomáhá zesvětlovat kůži a redukovat barvu a velikost stařeckých skvrn. Jeho nedráždivé jemné složení s kosmetickými účinky je ideální pro lidi s citlivou pokožkou a poškozenou pigmentací, kteří nesnesou agresivní bělicí činidla. Citlivé působení tohoto výrobku je zaručeno speciální směsí výtažků z organických vysokohorských bylin, kombinovanou s nimbovým olejem s jemnou účinností.

Můžete získat jednotný odstín pleti naprosto bezpečně a přirozeně. Nimbový bělicí krém je účinný přípravek na bázi nimbových listů a aloe vera, který mohou používat lidé všech věkových kategorií a typů pleti.

Nimba se přidává do krému, aby uvedla směs do rovnováhy. Nimbový bělicí krém se ve srovnání s jinými produkty sloužícími k podobným účelům chová ke kůži více přátelsky. Chemikálie, a dokonce i byliny používané k zesvětlení a zjasnění kůže mohou často zapříčinit její podráždění. Protože nimbový olej příznivě působí na podráždění, většina lidí během používání tohoto výrobku nepozoruje zvýšenou citlivost kůže. Pokud si ovšem všimnete jakéhokoli podráždění, přestaňte samozřejmě výrobek používat.

Návod k použití:

K minimalizaci tmavých skvrn na pokožce a k jejímu rozjasnění naneste dvakrát denně na postižená místa. Pro dosažení maximálního účinku používejte denně po dobu alespoň tří měsíců. Pouze pro vnější použití.

V případě, že se objeví zčervenání pokožky, přípravek nepoužívejte.

Prokázané klinické studie:

Náš Nimbový bělicí krém byl klinicky ověřen jako fungující na zesvětlení skvrn na kůži a dosažení světlé pleti. Po 12 týdnech ošetřování bylo možné pozorovat výrazné změny. K celkovému zesvětlení přibylo také podstatné omezení barvy a velikosti nepravidelného zabarvení kůže nebo stařeckých skvrn.

Tento krém je ideální pro používání na obličej, hruď, záda, paže a ruce. Vždy se doporučuje používat denně i opalovací krémy, které mají faktor SPF 15 a vyšší.

Jak dlouho potrvá, než si všimnu nějakých změn?

Každý člověk má odlišnou pleť, takže i změny mohou být různě. Většinou se výsledek dostaví po 3 měsících používání krému dvakrát denně.

Jak vlastně přípravek funguje?

Mnoho složek se zesvětlovacím účinkem na kůži se dá nalézt přímo v přírodě. Během vývoje přípravku jsme přišli na to, že zesvětlovací účinky má sedm rostlin (z více než 100 druhů).

Ty všechny jsme použili k vytvoření synergické kombinace. Jedná se o těchto sedm vysokohorských bylin: Malva sylvestris (sléz), Mentha piperita (máta peprná), Primula veris (petrklíč), Alchemilla vulgaris (kontryhel obecný), Veronica officinalis (rozrazil lékařský), Melissa officinalis (meduňka lékařská), Alchillea millefolium (řebříček obecný). Podle klinických zkoušek a studií tento rostlinný komplex blokuje tyrosinázu v biosyntéze melaninu.

Proč krém obsahuje nimbu?

Nimba se přidává do krému, aby uvedla směs do rovnováhy. Nimbový bělicí krém se ve srovnání s jinými produkty sloužícími k podobným účelům chová ke kůži více přátelsky. Chemikálie, a dokonce i byliny používané k zesvětlení a zjasnění kůže mohou často zapříčinit její podráždění. Protože nimbový olej funguje velmi dobře proti podráždění, většina lidí během používání tohoto účinného výrobku nepozoruje zvýšenou citlivost kůže. Pokud si ovšem všimnete jakéhokoli podráždění, přestaňte samozřejmě výrobek používat.

Funguje krém i na barevnou pleť?

Ano, funguje na všechny typy pleti, včetně asijského, afroamerického a hispánského. Tento krém byl v podstatě vyvinut jako prostředek zesvětlující pleť na obličeji určený pro Asiaty.

Co krém obsahuje?

Složení:

certifikovaná organická Melia Azadirachta (nimba), výtažek z listů, Aloe Barbadensis gel, glycerin, Helianthus Annuus (slunečnicový) olej, Simmondsia Chinensis (jojobový) olej, Persea Gratissima (avokádový) olej, Melia Azadirachta (nimbový) olej, Sodium Acrylates copolymer, výtažek z Malva Sylvetris (sléz), výtažek z listů Menta Piperita (máta peprná), vazelínový olej, fenoxyenthanol, výtažek z Primula Veris (petrklíč), výtažek z Alchemilla Vulgaris (kontryhel obecný), výtažek z Veronica Officinalis (rozrazil lékařský), výtažek z Melissa Officinalis (meduňka lékařská), výtažek z Achillea Millefolium (řebříček obecný), PPG-1 Trideceth-6, Fragance (parfém z přírodních ingrediencí), Metylparaben, Isopropylparaben, Isobutylparaben, Butylparaben (konzervanty).

Proč výrobek obsahuje parabeny?

Většina konzervantů se používá ve vysokých, toxických množstvích. Abychom se tomu vyhnuli, synergicky jsme zkombinovali naše ingredience tak, že jsme snížili celkové procento na méně než 0,3. Ačkoli někteří lidé mohou být citliví na větší množství konzervantů, zhoubné účinky bakteriálního růstu a dalších kontaminací na problematickou kůži daleko převyšují negativní aspekty konzervantů.

Je tento výrobek vhodný právě pro vás?

  • Obtěžují vás tmavé skvrny na obličeji, pažích a dalších částech těla?
  • Máte poškozenou kůži slunečním zářením, což je charakterizováno nepravidelnou pigmentací a dehydrovanou pokožkou?
  • Chcete mít stejnoměrný a světlejší tón pokožky?
  • Zkusili jste jiné bělicí krémy nebo zesvětlovače a chcete mít ještě jemnější pokožku?

Jestliže ano, Nimbový bělicí krém je tu přesně pro vás!

Nimbový bělicí krém

Produkt derivovaný z rostlin má prokazatelné zesvětlovací účinky na kůži a schopnost redukovat barvu a velikost stařeckých skvrn. Jeho nedráždivé jemné složení s kosmetickými účinky je ideální pro lidi s citlivou pokožkou a poškozenou pigmentací, kteří nesnesou agresivní bělicí činidla.

Citlivé působení tohoto výrobku je umožněno díky speciální směsí výtažků z organických vysokohorských bylin, kombinovaných s nimbovým olejem s jemnou účinností.

Výzkumná studie provedena DERMAC LABORATORIES ve Stamfodu, USA

Složení: Melia Azadirachta (Certified Organic Neem Leaf Exttract), Aloe Barbadensis (Gel), Glycerin, Helianthus Annuus (Sunflower Oil), Simmondsia Chimensis (Jojoba Oil), Persea Gratissima (Avocado Oil), Melia Azadirachta (Neem Oil), Malva Silvestris (Mallow Extract), Menta Piperita (Peppermint Leaf Extract), Paraffinum Liquidum, Phenoxyethanol, Primula Veris (Cowslip Primose Extract), Alchemilla Vulgaris (Lady´s Mantle Extract)‚ Veronica Officinalis (Speedwell Extract), Melissa Officinalis (Lemon Balm Extract), Achillea Millefolium (Yarrow Extract), Sodium Acrylates Copolymer, Tocopherol, PPG-1 Trideceth-6, Methylparaben, Isopropylparaben, Isobutylparaben, Butylparaben, Parfum (Natural Ingredients)
Obsah: 60 ml

 

Další informace o nimbové kosmetice naleznete v článku Nimbová kosmetika - Thera Neem.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MK Avatar autora | 8.7.2019
Zatím používám krátce, výsledek se zatím nedostavil.

organix_southAmerická společnost Organix South je předním výrobcem certifikovaných ekologických nimbových produktů. Zakladatelkou Organix South je Autumn Blum, která společnost založila v roce 1998. Nově vzniklou kosmetiku Autumn postavila na svých zkušenostech s nimbou (neemem) a dalšími přírodními ingrediencemi. Vznikla tak značka využívající léčivých účinků nimby a přinášející efektivní výsledky v péči o pleť. Nimbový olej rychle uleví suché pokožce, protože se do ní snadno vstřebává, pomáhá hojit její poškozené vrstvy a udržovat přirozenou rovnováhu. Tyto vlastnosti umožňují nimbě zmírnit tvorbu vrásek, a to tím, že pomáhají kůži udržovat její pružnost.

 
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.