Garantujeme dodání do Vánoc! Pro objednávky přijaté nejpozději do 12.12. do 23:59 hod.

Listerine Ústní voda pro kompletní ochranu Total Care 500 ml

Dotáhněte čištění zubů k dokonalosti. Ústní voda Listerine zajistí 24hodinovou ochranu před bakteriemi, zubním plakem a zubním kamenem.

  • 199 Kč 14 Kč –7 %
  • Dostupné do 1 dne
185 Kč
Kategorie: Ústní vody, gely
Obsah: 500 ml
 

Dotáhněte čištění zubů k dokonalosti. Ústní voda Listerine zajistí 24hodinovou ochranu před bakteriemi, zubním plakem a zubním kamenem.

Je klinicky prokázané, že Listerine Total Care snižuje zubní povlak až o 56 % lépe než samotné čištění zubů zubním kartáčkem. Pří používání 2x denně poskytuje 24hodinovou ochranu před zubním povlakem. Ničí bakterie v mezizubním prostoru, udržuje svěží dech.

  • Listerine Total Care chrání před zubním kamenem, a tím napomáhá udržovat zuby přirozeně bílé.
  • Ničí škodlivé bakterie, které mohou způsobit onemocnění dásní.
  • 24 hodin denně chrání ústní dutinu před bakteriemi, které způsobují zápach z úst.
  • Listerine Total Care téměř 100% pomáhá zabít bakterie v ústech.
  • Posiluje zubní sklovinu, posiluje zuby proti zubnímu kazu.
  • Listerine Total Care snižuje až o 56 % více tvorbu plaku než čištění samotným kartáčkem.

Složení:

Aqua, Alcohol, Sorbitol, Aroma, Poloxamer 407, Benzoic acíd, Eucalyptol, Sucralose, Zinc Chloride, Methyl Salicylate, Thymol, Sodium Saccharin, Menthol, Sodíum Benzoate, Sodium Fluoride,BenzylAlcohol, Cl 16035,Cl42090. Obsahuje fluorid sodný (0.022 % w/v 100ppmF).

Jak používat:

Nejlépe působí pří používání ráno a večer po vyčištění zubů. Odměřte 20 ml (4 čajové lžičky po 5 ml) do skleničky, proplachujte prostor mezi zuby a dásněmi po dobu 30 vteřin a poté vyplivněte. Přípravek není vhodný pro děti do 12 let.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

listerine-logoHistorie značky LISTERINE® sahá až do druhé poloviny 19. století. V tomto období si Dr. Joseph Lister, anglický lékař, povšiml, že navzdory úspěšnému průběhu prováděných operací téměř polovina pacientů zákrok nepřežila. Zjistil, že hlavní příčinou je infekce, a zasloužil se o převrat v chirurgii zavedením antisepse. O něco později převzal tuto myšlenku Dr. Joseph Lawrence a vyvinul antiseptikum, které na počest Dr. Listera nazval LISTERINE®. Listerine jsou ústní vody určené pro profesionální domácí péči. Jsou určené pro pacienty se specifickými zdravotními problémy v oblasti ústní dutiny, u kterých je potřebná zvláštní péče nad rámec běžné ústní hygieny. Zároveň jsou skvělými doplňky v péči o ústa a prevenci.

 
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.