Posílení organismu

Posilující vlastnosti ženšenu můžeme využít při celkovém oslabení organismu, ale i v případě, že se potřebujeme vyrovnat se stresovou situací. Účinné látky kořene ženšenu pomáhají zlepšit koncentraci, paměť a výkonnost. Arkokapsle používají jako zdroj vysoce kvalitní ženšen ze severovýchodu Číny.

Při nedostatku energie můžeme s úspěchem použít i arkokapsli Zázvor, což je jeden z nejstarších zdrojů energie užívaných v indické a čínské medicíně. Kromě mobilizace energie pozitivně ovlivňuje trávení a pomáhá při nevolnostech.

Poslední představitel tzv. oranžové řady arkokapslí je arkokapsle Mateří kašička, dobře známý produkt i v českém tradičním léčitelství. Je opravdovým výživným a energetickým koncentrátem a je bohatá zvláště na vitamíny skupiny B, aminokyseliny a minerály. Únava, rekonvalescence, ale i potíže s koncentrací a deprese, to jsou stavy, kdy nám arkokapsle Mateří kašička mohou pomoci.

 
 • Řadit dle:
 • 3 položek celkem

Stránka 1/1

 • Arkokapsle Mateří kašička 45 kapslíAkceTip
  Neohodnoceno
  Mateří kašička je stimulující koncentrát zvyšující duševní i fyzickou sílu. Posiluje také odolnost organismu vůči únavě.
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:6919
  Výrobce:Arkokapsle
  257 Kč (–23 %)
  199 Kč / ks
 • Arkokapsle Zázvor 45 kapslíAkce
  Neohodnoceno
  Oddenek zázvoru pomáhá při nedostatku energie a příznivě ovlivňuje trávení. Pomáhá potlačovat pocit žaludeční nevolnosti při cestování.
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:6928
  Výrobce:Arkokapsle
  257 Kč (–4 %)
  246 Kč / ks
 • Arkokapsle Ženšen 45 kapslí
  Neohodnoceno
  Kořen ženšenu má posilující vlastnosti, stimuluje nervový systém, urychluje hojení a má antidepresívní účinky.
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:6930
  Výrobce:Arkokapsle
  377 Kč (–5 %)
  359 Kč / ks
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.