RESPIRÁTORY GPP: Aktuálně expedujeme objednávky s datem přijetí do 22.1. V případě dotazů nás kontaktujte emailem. Zákaznická linka je přehlcená. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Na chléb

Naše směsi na chléb nabízí nejen nové spektrum chutí, ale také obsahují až 25 % (podle druhu) cenných netradičních plodin, což je na evropském i americkém trhu výjimečné. Nejen vzácné mouky, ale též bohatý obsah semínek najdete v našich směsích (Delikates 30 %, Bodyguard 42 %). Receptury byly vyvinuty ve spolupráci s odborným výzkumným potravinářským pracovištěm.

Zásadně nepracujeme s deproteinovaným pšeničným škrobem, naše směsi jsou tak vhodné nejen pro celiaky, ale též pro alergiky na lepek a osoby s NCGS. Nepoužíváme sójovou mouku a také sójový lecitin jsme ve všech směsích nahradili slunečnicovým lecitinem. Lupinová mouka byla použita pouze ve dvou recepturách.

Směsi jsou perfektně funkční i bez použití jakéhokoliv tuku. Tuk je však dle přání individuálního uživatele možné přidat pro docílení pozdější drobivosti. Pečení z našich směsí je snadné. Upečený chléb je možné po vychladnutí zamrazit, po rozmražení zachovává své kvality.

Novinkou v naší nabídce jsou LOW CARB produkty. Jde označení způsobu stravování, kdy je oproti běžným výživovým doporučením výrazně snížen příjem sacharidů a cukru. V této kategorii najdete nízkosacharidovou směs na bezlepkový chléb.

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 9 položek celkem

Stránka 1/1

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.