Akce Exkluzivně

LIPO-C-Askor Forte 120 kapslí + Colenter LD 120 kapslí ZDARMA

  • 1 z 3

Chcete posílit svou celkovou imunitu? Vyzkoušejte kombinaci Lipo-C-Askor a Colenter LD

Lipo-C-Askor Forte obsahuje vitamin C druhý je kravské kolostrum - Colenter LD. Oba produkty byly zpracovány technologií zajišťující lipozomální vstřebávání, která z nich činí pomyslné superhvězdy ve své kategorii.

Dopřejte sobě i svým potomkům péči v podobě synergického spojení vitaminu C a kolostra a už za měsíc uvidíte, jak se celkově zlepšil váš zdravotní stav.

AKCE: Zvýhodněné balení 1x LIPO-C ASKOR FORTE 120 kapslí + 1x Colenter LD 120 kapslí ZDARMA. Akce platí do vyprodání zásob.

  • 1 789 Kč 1 160 Kč –65 %
  • (>10 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 4.4.2023
629 Kč
Kategorie: Posílení organismu, imunita
 

LIPO-C ASKOR FORTE obsahuje přírodní vitamin C s lipozomálním vstřebáváním (liposomal delivery, LD), bioflavonoidy z citrusových plodů, extrakt plodu šípku a tukové látky z rostlinných zdrojů. 

Předností lipozomální technologie je nejúčinnější vstřebávání vitamínu C do cílových tkání, např. imunitního a nervového systému.

Chcete posílit svou celkovou imunitu? Vyzkoušejte kombinaci Lipo-C-Askor a Colenter LD

AKCE: Zvýhodněné balení 1x LIPO-C ASKOR FORTE 120 kapslí + 1x Colenter LD 120 kapslí jako DÁREK. Akce platí do vyprodání zásob.

RosaCelip-LD® udržuje oproti běžnému vitaminu C v organismu několikanásobně vyšší hladinu a dostupnost pro antioxidační ochranu zdravých buněk a zejména pro imunitní a nervový systém. Díky efektivnímu a postupnému vstřebávání do organismu je zároveň šetrný k ledvinám a zažívacímu ústrojí.

Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk proti oxidačnímu stresu a ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální psychické činnosti a činnosti nervové soustavy, k normální tvorbě kolagenu a zvyšuje vstřebávání železa.

Plod šípkové růže přispívá k přirozené obranyschopnosti, k normální funkci dýchacího a kardiovaskulárního systém.

Složení v 1 kapsli:

500 mg Vitamín C, 10 mg bioflavonoidy z citrusových plodů, 10 mg extrakt z plodu šípku

Přídatné látky:

mastné kyseliny. Kapsle je rostlinného původu (HPMC)

Dávkování:

Pokud není doporučeno jinak, dospělí užívají 1–2 kapsle 2x denně (ráno nalačno a večer), děti od 6 let 1 kapsli denně, zapijte dostatečným množstvím tekutiny, pokud možno ráno nalačno.

Balení:

LIPO-C ASKOR FORTE 120 kapslí - dávka na 2 měsíce + Colenter LD 120 kapslí - dávka až na 4 měsíce

Součástí balení LIPO C ASKOR jsou indikátorové proužky URO C KONTROL zaregistrované Státním ústavem pro kontrolu léčiv. Půl minuty po namočení v čerstvé moči podává zabarvení proužku orientační informaci o tom, zda jsou antioxidační kapacita a všechny systémy – zejména antioxidační, imunitní, nervový a kardiovaskulární – dostatečně zabezpečeny vitaminem C, a to na fyziologické úrovni. V ideálním případě (žluté zabarvení) je potřeba v daném dávkování pokračovat anebo v případě nedostatku vitaminu C v organismu (zelené zabarvení) jeho denní dávky navýšit. Tento postup je velmi důležitý, protože denní potřeba a spotřeba vitaminu C vychází z nároků na organismus, a to zejména z jeho psychické a fyzické zátěže.

Colenter LD je doplněk stravy obsahující kolostrum s lipozomálním vstřebáváním. Lipozomální forma chrání komponenty před oxidací a před trávícím procesem (ničení během průchodu žaludkem), přičemž zvyšuje vstřebávání a dodávku životně důležitých složek kolostra do organismu. Lipozomální kolostrum Colenter je obaleno ve speciálním fosfolipidovém obale, který umožňuje účinnou látku vstřebat ihned do buněk bez potřeby trávení a zatížení orgánu.

Upozornění:

Doplněk stravy. Bez konzervantů. Obsahuje složku vyrobenou ze sóji. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte v suchu při pokojové teplotě 15-25 °C. Chraňte před přímým slunečním zářením. Ukládejte mimo dosah dětí.

Náš tip:

Chcete posílit svou celkovou imunitu? Vyzkoušejte kombinaci Lipo-C-Askor a Colenter LD

Více informací o celé řadě Lipo C Askor najdete v článku Recept na zdravý podzim: dostatek vitaminu C na našem blogu.

Lipozomální vitamin C = nejúčinnější vstřebávání


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Spoinpharm-logolečnost inPHARM je výrobcem a distributorem léčivých přípravků, zdravotnických prostředků a doplňků stravy. inPHARM dnes představuje plně profesionální farmaceutickou firmu, která stojí na jasně deklarované koncepci, jejíž základ tvoří bezpečné a inovativní přípravky, jejichž mechanismus účinku je založen na regulaci fyziologických funkcí, respektive na dosažení fyziologického stavu u nemocného organismu. inPHARM tedy reprezentuje strategii, která vychází z hlubokého poznání odborné problematiky farmakoterapie té či oné nemoci, její léčbu studuje ve všech souvislostech.