Hubnutí a detoxikace

Chceme – li hubnout, řešíme jako první problém většinou chuť k jídlu, popřípadě intenzivní pocit hladu. Zde nám mohou pomoci dva druhy arkokapslí zelené řady, a to Opuncie a Mořská řasa. Opuncie navozuje pocit sytosti a potlačuje chuť k jídlu. V kombinaci s mořskou řasou, která má rovněž schopnost navodit pocit sytosti, představují vhodnou kombinaci pro řešení prvního problému při hubnutí.

Pokud se nám podařilo omezit přísun kilojoulů (i s pomocí Opuncie nebo Mořské řasy), potřebovali bychom pomoci s odbouráváním již vytvořených tukových zásob, „tukových polštářků“. Ananas, hlavně v něm obsažený enzym bromelin, má schopnost rozrušit bílkovinnou síťovitou strukturu, kterou je propojena tuková tkáň. Ve spalování tuků nám pomůže Zelený čaj, který má navíc schopnost nastartovat metabolismus. Působí i močopudně, takže napomáhá i detoxikaci organismu, která je při procesu hubnutí často opomíjená.

Pokud potřebujeme posílit především detoxikační aspekt hubnutí, můžeme s úspěchem nasadit i další arkokapsli zelené řady, Javánský čaj, který podpoří vylučovací funkce organismu.

 

Nejprodávanější

 • Řadit dle:
 • 3 položek celkem

Stránka 1/1

 • Arkokapsle Javánský čaj 45 kapslíAkceTip
  Neohodnoceno
  Listy javánského čaje působí příznivě na redukci hmotnosti a napomáhají vylučování. Rovněž ovlivňují čistící schopnost jater a činnost žlučových...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:6915
  Výrobce:Arkokapsle
  259 Kč (–5 %)
  247 Kč / ks
 • Arkokapsle Opuncie 45 kapslíVýprodej
  Neohodnoceno
  Vláknina ze stonků opuncie obsahuje pektin, rostlinný sliz a gumy. Navozuje intenzivní pocit sytosti. Užívá se před jídlem a pomáhá snižovat...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:6924
  Výrobce:Arkokapsle
  260 Kč (–5 %)
  247 Kč / ks
 • Arkokapsle Zelený čaj 45 kapslíAkce
  Neohodnoceno
  Listy zeleného čaje působí jako spalovač tuků a tím napomáhají redukci hmotnosti.
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:6929
  Výrobce:Arkokapsle
  257 Kč (–5 %)
  245 Kč / ks
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.