Akce

Himalyo Víno z Goji Ningxia Hong 500 ml + dárková taška ZDARMA

108456
Neohodnoceno
  • 1 z 3

Víno z Goji Ningxia Hong je suché víno vyrobené ze 100% čerstvých plodů goji z provincie Ningxia. Jedná se o jediné suché Goji víno na světě. Víno je lahvováno do elegantních lahví, které dodávají samotnému produktu styl i atmosféru Dálného východu. Součástí produktu je autentická dárková taška. Víno z Goji je výjimečné svoji originalitou, unikátním zpracováním i místem původu. Jedná se o exclusivní drink pro noblesní příležitosti. Pro ty, jenž mají temperament, vkus a styl. Víno má vyzrálou, čirou, přirozeně zlatavou barvu. Voní po čerstvých plodech Goji s lehkou příchutí čokoládového cukru. Chuť je jemná a ovocná. Snoubí se zde rovnováha mezi čistotou a svěžestí.

  • 999 Kč 100 Kč –10 %
  • Dostupné do 1 dne
899 Kč
Kategorie: Vína a medicinální vína
 

Víno z Goji vyzrálou, čirou, přirozeně zlatavou barvu. Voní po čerstvých plodech goji s lehkou příchutí čokoládového cukru. Chuť je jemná a ovocná. Snoubí se zde rovnováha mezi čistotou a svěžestí. Plody určené pro víno jsou sbírány ráno, aby mohly být ještě ten samý den zpracovány. Nejprve jsou očištěny a poté vymačkány do podoby čerstvého džusu. Ten pak při stálých nízkých teplotách kvasí a zraje v sudech z francouzských dubů. Víno je lahvováno do elegantních lahví, které dodávají samotnému produktu styl i atmosféru Dálného východu.

Složení:

Kustovnice čínská (Goji, Lycium chinensis, šťáva z plodů)

obsah alkoholu: 12% vol

Doporučení:

nejvhodnější teplota : 18 °C,
ideální denní dávka: 1 – 2 dcl,
vhodné odzátkovat 30 minut před použitím,

Balení:

500 ml

Země původu:

Čína

Podobné produkty

GOJI klub stoletych - medailonek


HIMALYO GOJI - nejzdravější ovoce na Zemi


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

HimalyoPosláním značky HIMALYO je zpřístupnění klenotu čínské medicíny nám, Evropanům. Tímto klenotem je Goji - unikátní superovoce nejprospěšnější rostliny na Zemi. Značka HIMALYO nabízí jen ty nejlepší plody z výběrových sklizní, pěstované ekologicky a v souladu s přírodou. Dbáme o to, aby náš živý stoprocentní džus byl vymačkáván jen z těch nejkvalitnějších plodů a za dodržení nejpřísnějších hygienických podmínek.

Díky přátelským vazbám s pěstiteli tohoto klenotu Země máme záruku neobyčejného a osobního přístupu ke každé kapce džusu, který je pro nás lisován z plodů Goji. Ujišťujeme své zákazníky, že právě tato nejvyšší kvalita je naší hlavní devizou při distribuci živého džusu HIMALYO v Evropě. Právem si zakládáme na tom, že jsme distributoři té nejkvalitnější GOJI, prostřednictvím které přinášíme zdraví do vašich rodin.

HIMALYO GOJI ORIGINAL je produktem vyhledávaným i našimi prodejci, kteří jej dále prodávají pod nejrůznějšími názvy a značkami. Jsme rádi, že se tak děje, a že jsme na počátku procesu, který přináší zdraví našim zákazníkům. Jsme šťastní, že je náš produkt u našich zákazníků i předmětem vzájemného obdarovávání mezi jejich nejbližšími. Lahev alkoholu jako dar „pro zdraví“ patří minulosti! Tím skutečným zdravím je síla přírody ukrytá v džusu GOJI ORIGINAL. Také proto je mottem naším i našich zákazníků: Daruj Goji, daruješ zdraví!

Prohlédněte si certifikát značky HIMALYO.

 
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.