Akce

Herbamedicus B17 Preventum 100 mg 75 tob.

Karcinogenní buňky má ve svém organismu potenciálně každý člověk. Schopnost organismu vypořádat se s nimi je ovlivněna genetickými dispozicemi, životním stylem, psychologickými faktory a samozřejmě životním prostředím.

 • 399 Kč 100 Kč –25 %
 • Dostupné do 1 dne
299 Kč
Kategorie: Posílení organismu, imunita
Obsah: 75 ks
 

Karcinogenní buňky má ve svém organismu potenciálně každý člověk. Schopnost organismu vypořádat se s nimi je ovlivněna genetickými dispozicemi, životním stylem, psychologickými faktory a samozřejmě životním prostředím.

Každý příspěvek k prevenci je důležitý a jedním z nich může být i každodenní obohacení stravy o preventivní dávku 100 mg amygdalinu z meruňkových jader,  betaglukany a bylinný komplex.

 • Doplněk stravy s obsahem 100 mg vitamínu B17 (amygdalinu) v denní dávce (3 tobolky).
 • Obsahuje vitamín C (210 mg v denní dávce),
  betaglukany a hlívu ústřičnou.
 • Je obohacen o komplex extraktů léčivých rostlin
 • Unikátní složení podporuje imunitní systém a prevenci civilizačních onemocnění.

Doplněk stravy s obsahem 100 mg vitamínu B17 (amygdalinu) v denní dávce (3 tobolky). Toto množství je obvykle považováno za vhodnou prevenci.

Obsahuje vitamín C (210 mg v denní dávce), betaglukany a hlívu ústřičnou. Dále je obohacen o komplex extraktů léčivých rostlin o kterých je známo, že:

 • Rakytník řešetlákový - zpomaluje stárnutí
 • Acai berry, ženšen, borůvka a brusinka – přírodní antioxidanty s imunostimulačními a protizánětlivými účinky
 • Unikátní složení podporuje imunitní systém a prevenci civilizačních onemocnění

Amygdalin, označován jako vitamín B17, je přirozená látka, která se nachází v největší koncentraci v semenech ovoce, jako jsou meruňky, švestky, ale i v jadércích jablek, v hořkých mandlích a dalších peckovinách.

Název amygdalin vychází z rodového jména pro mandloň – Amygdalus. Prospěšností vitamínu B17 se zaobírá celá řada studií. Podrobně se tomuto tématu věnuje ve své knize „Svět bez rakoviny“ dokumentarista E. Griffin. Obecně je známo, že v roce 1923 objevil hojivé vlastnosti vitamínu B17 doktor Ernst T. Krebs ze San Francisca. Krebsův vy?zkum byl zdrojem informací pro jeho syny Ernsta T. Krebse a Byroka Krebse, kteří v roce 1952 vitamín B17 rafinovali, určili jeho výživové vlastnosti a dali mu název Laetril. Doktor Krebs jr. si dovolil tvrdit, že rakovina není dílem nějakého viru, jedu nebo neznámé bakterie, protože jako biochemik věděl, že za vznikem této choroby se může skrývat nedostatek nezbytné složky potravy v jídelníčku moderního člověka. A dokonce ji vystopoval - podle jeho názoru jde o sloučeninu hojně se vyskytující v přírodě ve více než dvanácti stech druzích jedlých rostlin, které jsou dostupné prakticky v každé části světa.

Účinky amygdalinu se zabývají onkologičtí výzkumníci již přes 60 let. Jeho schopnost působit na nádorové buňky se dlouho nedařilo jednoznačně dokázat klasickými studiemi. V posledních letech se ale objevila řada zajímavých studií. Například:

 1. Fukuda T, Ito H, Mukainaka T, et al. Anti-tumor promoting effect of glycosides from Prunus persica seeds. Biol Pharm Bull. Feb 2003;26(2):271-273.
 2. Park HJ, Yoon SH, Han LS, et al. Amygdalin inhibits genes related to cell cycle in SNU-C4 human colon cancer cells. World J Gastroenterol.
  Sep 7 2005;11(33):5156-5161.
 3. Chen Y, Ma J, Wang F, et al. Amygdalin induces apoptosis in human cervical cancer cell line HeLa cells. Immunopharmacol Immunotoxicol.
  Feb 2013;35(1):43-51. doi: 10.3109/08923973.2012.738688.
 4. Chang HK, Shin MS, et al.  Amygdalin induces apoptosis through regulation of Bax and Bcl-2 expressions in human DU145 and LNCaP prostate cancer cells. Biol Pharm Bull. 2006 Aug;29(8):1597-602.

Zmiňované studie prokázaly schopnost amygdalinu omezit či zastavit růst některých druhů nádorových buněk a otevírají tak pravděpodobně cestu k terapeutickému využití amygdalinu v případě rakoviny tlustého střeva, děložního hrdla, prostaty a dalších typů.

Současně se objevuje řada zajímavých článků shrnujících poznatky studií například: Schoupal, P. Amygdalin (b17, Laetrile) v léčbě rakovin, 2014. Dostupné zde.

Působení amygdalinu:

Amygdalin se při působení vlhkosti a dalších enzymatických činností rozkládá na cukr a jedovatý kyanovodík. Buňky, jenž tvoří rakovinové nádory mají vysokou spotřebu cukru, který si vychytávají z oběhu přednostně a proto také lapají po amygdalinu. Rakovinová buňka si z něj vezme právě cukr, ale zároveň v ní zůstává i jedovatý kyanovodík, čímž si vlastně sama způsobí otravu. Zdravá buňka po cukru tolik neprahne, a proto se v ní nevytvoří tolik jedu, aby ji to ublížilo. Důležité je proto správné dávkování amygdalinu. Je tedy skvělým prostředkem pro ničení rakovinových buněk, bez poškození zdraví. Amygdalin zároveň zvyšuje účinnosti radioterapie.

Amygdalin jako prevence:

Amygdalin je významnou součástí jídla u řady národů, např. Eskymáků,  Hunzů z Himalájí či  Abchazů. Rakovina se u nich vyskytuje velmi zřídka. Za preventivní dávku se obvykle považuje 100 mg vitaminu B17 (amygdalinu) denně.

Karcinogenní buňky má ve svém organismu potencionálně každý člověk.  Schopnost organismu vypořádat se s nimi je ovlivněna genetickými dispozicemi, životním stylem, psychologickými faktory a samozřejmě životním prostředím.

Další látky obsažené v B17 Preventum:

 • BETAGLUKANY - Přírodní látky posilující imunitní systém, zvyšují vitalitu a snižují cholesterol.  Svými účinky příznivě ovlivňují náš imunitní systém. Pomáhají posilovat buňky, které jsou pak natolik aktivní, že dokáží v těle eliminovat vše cizorodé a nepatřičné od jednoduchých bakterií až po rakovinotvorné buňky.

 • ACAI BERRY - Je významným nositelem důležitých látek jako jsou antioxidanty, vitamíny, proteiny i mastné kyseliny. Významným způsobem přispívá k prevenci proti rakovinotvornému bujení. Účinně pomáhá stimulovat metabolismus, spalovat tukové zásoby, zpomaluje známky stárnutí, posiluje lidské srdce a je skvělým zdrojem energie.

 • BORŮVKA - Vysoce ceněná pro své léčebné účinky. Borůvka je významným zdrojem antioxidantů pomáhajících chránit buňky proti poškození při boji s volnými radikály a nemocemi. Výrazně pomáhá zlepšovat oční prostředí, podporuje tvorbu kolagenu a tím významně posiluje krevní vlásečnice. Zároveň uvolňuje svaly, čímž také působí proti bolesti.

 • BRUSINKA - Obsahuje vysoké množství antioxidantů, tříslovin, flavonoidů, vitamínů A, B5, C a E, vápník, draslík  a další minerální látky. Brusinka je ceněná pro působení proti rakovinotvornému bujení,  využívána je také při srdečních chorobách, problémech s močovým ústrojím i horečce. Má vysoké antibakteriální účinky, posiluje imunitu, potlačuje únavu. Pomáhá při otocích, bolestech a zánětových onemocněních.

 • HLÍVA ÚSTŘIČNÁ - Známá především pro své léčivé účinky a vysoký obsah D-glukanu, díky čemuž bývá označována jako elixír věčného mládí. Výrazně stimuluje imunitní systém, zvyšuje odolnost organismu, příznivě působí na metabolismus tuků, posiluje žíly, preventivě působí proti účinkům UV záření a má vysoké protizánětlivé účinky.

 • RAKYTNÍK ŘEŠETLÁKOVÝ - Nosič téměř všech důležitých vitamínů zejména vitamínů C, B, E. Zároveň je zdrojem alkaloidu hippopeinu, který má významnou protinádorovou aktivitu. Je nápomocen při všech nemocech, zejména při žaludečních potížích, dále zlepšuje krevní oběh, prospívá kloubům, tlumí bolest a hojí sliznice plic i průdušek. Významné je jeho užití při popáleninách, omrzlinách či jiných kožních problémech.

 • VITAMÍN C - Silný antioxidant, podílí se na tvorbě tkání a kostí. Díky svému antioxidačnímu působení může chránit před určitými druhy nádorových onemocnění. Pomáhá zkracovat délku nachlazení a rovněž působí jako prevence virových onemocnění příznivým vlivem na imunitu. Vitamín C je potřebný pro metabolismus aminokyselin, vstřebávání železa, rovněž se podílí na syntéze kolagenu. Jeho nedostatek se negativně podepisuje na křehkosti cévní stěny, sníženou pevností vazivového aparátu, únavou.

 • ŽENŠEN - Používá se ke zvýšení energie i proti únavě, ačkoliv neobsahuje žádný kofein. Pomáhá zlepšovat pocit fyzické i psychické pohody, životní síly stejně jako celkovou výkonnost. Pomáhá při menopauze, zvyšuje sexuální výkonnost a podporuje libido. Celkově příznivě působí na nervovou soustavu, metabolické pochody a srdce.

Složení:

meruňková jádra mletá, prášek hlívy ústřičné, želatina (tobolka), vitamín C, Beta D 1,3/1,6 Glucan, bylinný komplex: rakytník řešetlákový, extrakt kořene ženšenu, acai berry extrakt, extrakt borůvky, extrakt brusinky.

 

Dávkování:

Užívejte 1 tobolku 2-3x denně před jídlem po dobu 1-2 měsíců. Kúru je možné během roku 2-3x opakovat.

Balení:

75 tobolek - dávka na 1 - 2 měsíce

Upozornění:

Není vhodné pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchém prostředí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě potíží vzniklých při užívání přerušte kúru a poraďte se se svým lékařem.

Další informace o vitaminu B17 naleznete v článcích Vitamín třetího tisíciletí - bombardér "B 17", Svět bez rakoviny - Příběh vitaminu B17 a Svět bez rakoviny – Nový rozměr vraždy.

 

Podobné produkty

 • Maxivitalis B17 therapy forteAkceTip
  B17 (také jako Amygdalin, Laetril) je přirozená látka vyskytující se v největším množství v jádrech meruněk, v hořkých mandlích, mnoha dalších...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:11803
  Značka:Maxivitalis
  369 Kč (–28 %)
  265 Kč
 • B17 amygdalinAkceTip
  Amygdalin neboli vitamin B17 je čistý 98% amygdalin , nejedná se o pomletá celá meruňková jádra .
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:11283
  Značka:Pharma Activ
 • Epigemic BIO Rosmarinic acid 90 kapslíTip
  Přípravek BIO Rosmarinic acid Epigemic obsahuje rozmarýn lékařský , ve kterém se nacházejí fenolové kyseliny, flavonoidy, dieterpeny i...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:12203
  Značka:Epigemic
 • Dračí sirup vitalniAkce
  MycoBaby dračí sirup díky kombinaci vitálních hub ( cordyceps a  reishi ) a extraktů z bylinek ( echinacea a  acerola )...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:8374
  Značka:MycoMedica
 • VitaHarmony Echinacea 500mg 90 tbl.
  Kladný a rychlý vliv této byliny na celý imunitní systém je všeobecně uznávaným faktem.
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:2217
  Značka:VitaHarmony
  210 Kč (–6 %)
  198 Kč
 • hliva2
  Hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus) je nejen velice chutná a oblíbená houba, ale představuje jeden z pilířů Tradiční čínské medicíny . Extrakt...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:112310
  Značka:Empower Supplements
  590 Kč (–15 %)
  499 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
FJ Avatar autora | 27.4.2018
Jsou to hezke nahnedle tobolky.

herbamedicus-logoOriginální přípravky švýcarské firmy HERBAMEDICUS jsou vyráběny na základě tradičních, generacemi prověřených receptur a jsou obohaceny o nejnovější poznatky současné vědy a moderní fytofarmacie. Všechny tyto produkty se vyznačují vysokým a vyváženým obsahem účinných bylinných extraktů a rostlinných silic a některé z nich jsou pro zvýšení účinnosti obohaceny o klinicky ověřené farmakologické substance, které jsou výhradně přírodního původu. Bylinné extrakty a rostlinné silice obsažené v těchto přípravcích splňují přísné požadavky na prvotřídní kvalitu a jsou dodávány renomovanými smluvními dodavateli. Kvalita bylinných extraktů je průběžně testována, čímž je zajištěn standardizovaný obsah účinných látek. Všechny produkty jsou vyráběny s důrazem na vysokou kvalitu a na jejich výrobu dohlížejí odborníci s dlouholetými zkušenostmi v oboru přírodní kosmetiky. Veškeré přípravky určené k zevnímu užití jsou baleny do lékárenských dóz opatřených strhávací plombou z důvodu ochrany originality náplně a na etiketách jsou vyražena holografická loga, která slouží jako ochrana proti padělání. Přípravky nejsou testovány na zvířatech.

 
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.