Hepatica Panmol® Natural Vitamins 500 mg 120 kapslí

 • 1 z 3

Komplex biologicky aktivních vitamínů v kapslích. Nezatěžují organizmus, mají delší čas působení, poskytují komplexnější efekt, jsou zdravotně nezávadné, mají lepší vstřebatelnost, jsou účinné již v menším množství.


 • Momentálně nedostupné
590 Kč
Kategorie: Multivitamíny
 

Komplex biologicky aktivních vitamínů v kapslích.

PŘÍRODA VERSUS LABORATOŘ:

Nesprávná strava, stresující životní styl a nepříznivý vliv životního prostředí způsobují, že ve stravě musíme zajistit větší množství vitamínů a minerálů, aby tělo mohlo správně fungovat. Většina doplňků stravy poskytuje tělu právě tyto složky. Nicméně, ne všechny doplňky jsou stejné: důležitou roli hrají jak kvalita, tak zdroj poskytovaných živin. Proč? Zvažte následující skutečnost: ačkoli vědci dokáží vyrábět mořskou vodu s přesně stejným chemickým složením jako přírodní mořská voda, některé mořské ryby umístěné v umělé vodě velmi rychle hynou. Co je tedy v přírodní mořské vodě, že umožňuje život a jeho udržování? To stále zůstává jedním z největších tajemství života.

PŘÍRODNÍ VITAMÍNY:

 • NEZATĚŽUJÍ ORGANIZMUS: Synteticky vyráběné vitamíny musí být nejprve biologicky aktivovány a začleněny do těla pomocí tzv. kofaktorů. To však zatěžuje organizmus zbytky jiných mikrosložek a vyžaduje vynaložení další energie. Přírodní vitamíny jsou již přítomny v biologicky aktivní, holistické formě, a proto jsou tělem snadněji absorbovány.
 • MAJÍ DELŠÍ ČAS PŮSOBENÍ: Přírodní vitamíny mohou být reprodukovány pomocí sekundárních látek z rostlin, a proto jsou v těle aktivně dostupné po delší dobu. Například přírodní vitamín C může být vyráběn z bioflavonoidů přítomných v citrusových plodech. Na druhou stranu, synteticky vyrobený vitamín C se velmi rychle spotřebovává a odstraňuje z těla.
 • POSKYTUJÍ KOMPLEXNĚJŠÍ EFEKT: Vitamín B3 — niacin lze v těle přeměnit na NAD / NADH nebo NADP / NADPH. Zatímco biologicky aktivovaný systém NAD / NADH slouží zejména k produkci buněčné energie, systém NADP / NADPH podporuje regenerační procesy.
 • JSOU ZDRAVOTNĚ NEZÁVADNÉ: Živiny izolované z přírodního komplexu jsou zcela zdravotně nezávadné. Důkazem toho je rostlina jako živý organizmus. Na druhou stranu tělo potřebuje poměrně vysokou úroveň energie k transformaci, aktivaci a vyloučení syntetických složek.
 • LÉPE SE ZPRACOVÁVAJÍ A VSTŘEBÁVAJÍ: Pokud tělo trpí nedostatkem vitamínů a minerálů, může být biologická aktivace syntetických vitamínů nedostatečná. Většina syntetických vitamínů je opět vyloučena, zatímco přírodní vitamíny mohou být organizmem optimálně přetvořeny. Přírodní vitamíny mají vysokou úroveň biologické dostupnosti. Navíc se vyskytují pouze v tzv. chemicky opticky aktivní formě L, kterou tělo může okamžitě použít.
 • JSOU ÚČINNÉ JIŽ V MENŠÍM MNOŽSTVÍ: Syntetické vitamíny se často doporučují ve vysokých dávkách, protože jejich značná část nemůže být přetvořena. Při zohlednění synergií a biologické aktivity přírodních vitamínů, tyto jsou účinné již v menším množství.
 • NÁŠ VÝZKUM: Jak ukázala evoluce, rostliny mohou existovat bez lidí a zvířat, ale lidé a zvířata nemohou existovat bez rostlin. Proč? Protože rostliny, na rozdíl od lidí a zvířat, mají jedinečnou schopnost: jsou schopny částečně syntetizovat mikroprvky, které potřebují k životu, růstu a regeneraci přeměnou sluneční energie.
  My si na druhé straně musíme zajistit nutné vitamíny, mastné kyseliny, minerály, stopové prvky a antioxidanty pomocí rostlinné stravy. Stále více vědeckých publikací potvrzuje větší zdravotní přínosy komplexů živin z rostlin ve srovnání se syntetickými vitamíny a stopovými prvky. V důsledku těchto zjištění výzkumný tým společnosti Vis Vitalis Gmbh vyvíjí od osmdesátých let unikátní a inovativní vitální látky pro potravinové doplňky a potravinářský průmysl.

PANMOL – NATURAL VITAMINS jsou základem nové generace inovativních výživových přípravků a potravin.

„PANMOL“ znamená, že „všechny molekuly“ jsou obsažené v plné formě a jsou osazeny v rostlinné matici.

PANMOL-NATURAL VITAMINS je komplex biologicky aktivních, kompletních z fytologického hlediska a dlouhodobě působících vitamínů a minerálů. Tato jedinečná rozmanitost poskytuje lidskému metabolismu potřebné látky, které nám mohou nabídkou pouze rostliny.

 • Na rozdíl od syntetických vitamínů jsou Panmol-Natural Vitamins přítomny v biologicky aktivní, holistické formě, díky čemuž mohou být okamžitě organismem absorbovány,
 • v rostlinných buňkách se vitamíny vyskytují ve formě snadno přijatelné pro člověka. Kromě toho rostliny obsahují potřebnou paletu minerálních solí, které tělu pomáhají s jejich přijímáním,
 • existuje řada studií, která ukazují souvislost mezi výskytem obezity a nadměrnou konzumací syntetických vitamínů,
 • vitamín A pomáhá udržovat správný stav sliznic a pomáhá udržovat zdravou pokožku. Podporuje dobrý zrak, pomáhá při správném fungování imunitního systému a hraje roli v procesu buněčné specializace,
 • vitamín E pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem,
 • vitamín D pomáhá udržovat správnou hladinu vápníku v krvi, a udržovat zdravé kosti a zuby. Pomáhá při správném fungování svalů, imunitního systému a podílí se na procesu buněčného dělení,
 • vitamíny skupiny B přispívají k udržení správného energetického metabolismu, pomáhají při správném fungování nervového systému. Navíc pomáhají udržovat normální psychologické funkce (niacin, vit. B1, B12, B6) a přispívají ke snížení únavy a malátnosti (niacin, vit. B2, B12, B6),
 • vitamín C pomáhá při správném fungování imunitního systému, pomáhá při správném vytváření kolagenu, aby se zajistila správná funkce kostí, chrupavek, dásní, zubů, kůže a krevních cév. Zvyšuje vstřebávání železa,
 • vitamín K přispívá k normální srážlivosti krve,
 • kyselina pantothenová pomáhá udržet mentální kondici na správné úrovni,
 • biotin pomáhá udržovat zdravé vlasy a zdravou pokožku. Pomáhá udržovat normální stav sliznic,
 • foláty pomáhají při správné syntéze aminokyselin a při správném vytváření krve. Navíc pomáhají udržovat normální psychologické funkce a správné fungování imunitního systému.

Jedinečné vlastnosti výrobku:

 • vitamíny nové generace,
 • biologicky aktivní,
 • vitamíny umístěně v rostlinné matici, získané z klíčků merlíku čilského, plodů aceroly, houby Blakselea trispora, slunečnicových semen.

Složení v 1 kapli:

500 mg biologicky aktivní komplex vitamínů Panmol® Vitamin 50, získaný z klíčků merlíku čilského, plodů aceroly, houby Blakeslea trispora, slunečnicových semínek

Přidatné látky:

hydroxypropylmetylcelulóza (kapsle)

Dávkování:

Užívejte 1 kapsli čtyřikrát denně. Doporučujeme užít před jídlem, zapít vodou.

Balení:

120 kapslí - dávka na 1 měsíc

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Ukládejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro děti do 3 let. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Potravinový doplněk není náhradou pestré stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Podobné produkty

 • multi40 pro zenyAkce
  Multi40 je komplexní doplněk stravy s obsahem unikátní kombinace 40 přírodních látek a vitamínů pro podporu vašeho zdraví.
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:114011
  Značka:Advance
  459 Kč (–31 %)
  319 Kč
 • Viridian Woman 40+ Multi 60 kapslí
  Woman 40+ je víc než jen multivitaminový doplněk. Jde o kombinaci multivitamínů, minerálů a fytonutrientů speciálně připravenou tak, aby...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:10968
  Značka:Viridian
  850 Kč (–6 %)
  799 Kč
 • VitaHarmony MultiKomplex Zlatá léta PLUS multivitaminy pro 45+ leté 90 tbl.
  MULTIKOMPLEX– ZLATÁ LÉTA PLUS je komplexní multivitamin s minerálními látkami, bylinnými extrakty a enzymy navržený speciálně pro věkovou...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:1870
  Značka:VitaHarmony
 • lipo multiTip
  Bornature Lipozomální Multivitamin j e produkt vyrobený speciální lipozomální technologií a je vyvážen tak, aby obsahoval složky, které dle...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:115760
  Značka:Bornature
 • multivitamin sumivy
  Revital The Simpsons multivitamin obsahuje kombinaci vitaminů pečlivě volených podle potřeb dětského organizmu. Skvělá příchuť malina.
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:102198
  Značka:Vitar
 • Viridian High Five Multivitamin & Mineral Formula 60 kapslí
  Kvalitní směs vitamínů, minerálů a rostlinných extraktů, s vysokým obsahem vitamínu B5, D2 a B12. High 5 Multivitamín obsahuje kompletní...
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:10967
  Značka:Viridian
 • Energy Vitaflorin 90 kapslí
  Vitaflorin je bioinformační přípravek s obsahem extraktů z rostlin a plodů bohatých na přírodní vitamíny, minerály a biologicky aktivní látky....
  Dostupnost:Dostupné do 3 dnů
  Kód:7999
  Značka:Energy
  499 Kč (–7 %)
  466 Kč
 • multi40 pro muzeAkce
  Multi40 je komplexní doplněk stravy s obsahem unikátní kombinace 40 přírodních látek a vitamínů pro podporu vašeho zdraví.
  Dostupnost:Dostupné do 1 dne
  Kód:114005
  Značka:Advance
  459 Kč (–31 %)
  319 Kč

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

hepatica-logoFirmu Hepatica založil cestovatel, vědecký pracovník, fytoterapeut, naturoterapeut, který se podílel na úspěchu takových firem, jakou je např. Laboratoria Natury – Sławek Rasiński. Klíčovými prvky, které tvoří efektivní fungující výrobek, je správný výběr surovin, jejich kvalita, obsah aktivních složek, dávkování a forma výrobku. To, čím se odlišují naše preparáty, je účinnost. Ve výrobě používáme pouze rostlinné kapsle, pokud to je možné, vyhýbáme se aditivům a nepoužíváme stearan hořečnatý.

 
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.