Eucerin Anti-REDNESS

Nová řada Eucerin Hypersenzitivní pleť nabízí komplexní přístup v péči o pleť, který řeší všechny tři příznaky Trojúhelníku hypersenzitiní pleti - narušenou kožní bariéru, hyperreaktivní smyslová vlákna v epidermis a zarudnutí pleti, často způsobené záněty.

    Dvě řady Eucerin Hypersenzitivní pleť - UltraSENSITIVE a AntiREDNESS - poskytují pleti okamžitý a dlouhotrvající komfort.

Všechny výrobky obsahují inovativní aktivní složku s názvem SymSitive, která účinně působí jako regulátor citlivosti v místě vzniku hyperreaktivity, a tak pleť okamžitě zklidňuje a přináší jí úlevu. Výrobky AntiREDNESS obsahují také licochalcon A, přírodní protizánětlivou a antioxidační složku, která viditelně a účinně redukuje zarudnutí.

AKCE: Díky úzké spolupráci s výrobcem kosmetiky Eucerin, firmou Beiersdorf, jsme pro vás slevnili všechny produkty z řady produktů Eucerin Hypersenzitivní pleť, tak abychom byli nejlevnější!

Pokud naleznete toto zboží u jiného prodejce levněji, snížíme pro vás jeho cenu tak, abychom byli levnější než konkurence!

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 2 položek celkem

Stránka 1/1

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.