Diet Esthetic

dietestheticŠpanělská firma DIET ESTHETIC se už od roku 1985 zabývá výrobou kvalitních kosmetických produktů s použitím těch nejmodernějších aktivních látek. Efektivní přípravky DIET ESTHETIC reagují na specifické potřeby nejrůznějších typů pleti a v dnešní době jsou k dostání i daleko za španělskými hranicemi - například v mnoha státech Evropy, Asie i Ameriky. K nejdůležitějším pilířům značky DIET ESTHETIC patří maximální snaha o zachování životního prostředí, ctění etických principů a přísné testování nabízených přípravků.

  • Kosmetika obsahující velké množství přírodních vitamínů, antioxidantů a hydratačních látek tolik potřebných pro krásnou pleť a pokožku. Díky absenci minerálních olejů nezanechává mastné stopy, pokožka může volně dýchat.
  • Je vhodná pro všechny typy pleti, včetně extremně citlivé. Většina produktů obsahuje Aloe Vera, které spolu s hydratačními faktory chrání pokožku po celý den.
 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 46 položek celkem

Stránka 1/3

Další produkty
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.