Díky vašemu velkému zájmu, mohou být naše dodací lhůty delší. Aktuální zpoždění je až 3 dny. Prosíme vás o trpělivost. Děláme vše proto, abychom připravili balíčky co nejdříve.

Bioaquanol Gel na ruce s antibakteriální složkou 250 ml

Bioaquanol Gel na ruce s antibakteriální složkou k očistě pokožky bez vody a mýdla. Malé množství gelu se rozetře na celou plochu rukou, nechá se zaschnout, neoplachuje se. Obsah alkoholu 59 %.

  • 219 Kč 20 Kč –9 %
  • Dostupné do 1 dne
199 Kč
Kategorie: Dezinfekce
 

Bioaquanol Gel na ruce s antibakteriální složkou. Bez vody a mýdla. Obsah alkoholu 59 %. Zajišťuje dostatečnou hygienu rukou bez nutnosti použití vody a mýdla.

Složení:

Alcohol Denat. 59 %, Aqua, Glycerin, Carbomer, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Triethanolamine, Limonene.

Jak používat:

Aplikátor otevřete pootočením spodní části špičky o 360 stupňů. Gel rozetřete na celou plochu rukou, nechte zaschnout, neoplachujte.

Balení:

250 ml

Upozornění:

Hořlavý. Chránit před ohněm a horkými plochami a předměty. Zákaz kouření v blízkosti přípravku a při jeho používání. Děti používat pouze za dozoru dospělé osoby. Neaplikujte na sliznice a vyvarujte se kontaktu s očima. V případě požití vyhledejte lékařskou pomoc.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

silvita_logoSilvita je český výrobce s tradicí od roku 2000. Našim cílem je přinášet Vám, našim zákazníkům, ty nejkvalitnější produkty pro podporu zdraví. Silvita nabízí jedinečnou škálu kosmetiky, která je pečlivě vyvíjena v našich vlastních laboratořích stejně jako doplňky výživy, které procházejí těmi nejnáročnějšími testy, které zaručí takřka dokonalost jejich vyvážení a kvality.

  • Vlastní vývojové a kontrolní oddělení.
  • Zázemí certifikované laboratoře.
  • ISO 9001 kontrolované světovým auditorem Bureau Veritas Certification.
 
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.