Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zjistíte zde

OK
       

Vítězové Testu MF Dnes

Rybí olej od VitaHarmony - vítěz nezávislého testu Mladé fronty dnes.

Arkokapsle Ostropestřec mariánský 45 kapslí - vítěz nezávislého testu Mladé fronty Dnes 24. 2. 2012.

DOPORUČUJEME

Mladý ječmen Naturalis

Melatonin - hormon tmy a spánku konečně v ČR!

Připojte se k nám na facebooku

Heureka - zlatý certifikát ověřeno zákazníky


Podporuje mojeID

» CERTIFIKÁTY
Zlatý certifikát Ověřeno zákazníky

Obchod www.mj-krasazdravi.cz získal za dlouhodobou kvalitu od roku 2009 prestižní Zlatý certifikát Ověřeno zákazníky.Heureka zlatý certifikát

Pozitivní recenze

Největší nákupní srovnávač Heureka.cz uděluje Zlatý certifikát pouze obchodům, které mají dlouhodobě pozitivní hodnocení v recenzích zákazníků. Více informací.

Heureka.cz hodnotí Obchod MJ - Krása a zdraví:

 • 98 % Zákazníků doporučuje obchod
 • 100 % Zákazníků dorazilo zboží v pořádku
 • 99 % Zákazníků dorazilo zboží do 10 dnů
 • Průměrná doba dodání v dnech 3 dny.
 • Celkové hodnocení 4,9 hvězdiček z pěti.
 • Získali jsme více než 3 400 nezávislých zákaznických recenzí.
 • Získali jsme zlatý certifikát Ověřeno zákazníky

Každý zákazník má možnost ohodnotit průběh svého nákupu v nezávislém systému Heuréka: Ověřeno zákazníky. Podívejte se na zkušenosti ostatních s naším obchodem.

Co to je Ověřeno zákazníky

Heureka.cz je služba, která jde za hranice dosavadních srovnávačů cen, katalogů obchodů nebo magazínů o spotřebním zboží. Jejím cílem je provázat všechny tyto zdroje do jednoho místa a poradit uživateli již od počátku jeho nákupního rozhodování především co si koupit a kde si to koupit.

Certifikát "Ověřeno zákazníky" řeší otázku "kde si produkt koupit a neprohloupit".

Proč vznikla služba Ověřeno zákazníky?

Na internetu existuje spousta služeb, které se pokouší o hodnocení obchodů. Bohužel ani jedna z nich nepamatuje na to, že hodnotit obchod by měli především samotní zákazníci toho obchodu. Tím, že hodnocení bývá otevřené, mohou svůj obchod hodnotit sami majitelé (samozřejmě pozitivně) a nebo naopak konkurence (samozřejmě negativně). Tím se z takového hodnocení stává nepoužitelný aspekt pro rozhodování, v kterém obchodě nakoupit.

Druhým důvodem, proč takové hodnocení bývá nepoužitelné, je fakt, že zákazníci, kteří v obchodě bez problému nakoupili a se službami obchodu jsou spokojeni, nemají příliš důvod vyhledávat podobné hodnotící služby. Tam se naopak nejvíce ozývají lidé, kteří byli s něčím nespokojeni. A to opět nemůže mít příliš vysokou vypovídající hodnotu.

Právě proto přichází Heureka.cz s nezávislou službou Ověřeno zákazníky.

Jak funguje Ověřeno zákazníky?

Ověřeno zákazníky se ptá opravdu jen zákazníků, kteří v obchodě nakoupili. Provádí to zasláním dotazníku 10 dní (lhůta lze změnit pro každý obchod podle povahy zboží) po provedení nákupu. Cílem tedy je získat objektivní a ověřený názor na kvalitu obchodu, který dá vyniknout kvalitě a minimalizuje falešná hodnocení.

 


 

Ocenění Poctivý český podnikatel

Česká asociace podnikatelů uděluje Marii Jagošové a jejím e-shopům www.mj-krasazdravi.cz a www.cannabiscosmetics.cz ocenění Poctivý český podnikatel.

Poctivý český podnikatel
Poctivý český podnikatel

Toto prestižní čestné ocenění uznává, podporuje a propaguje podnikatele, kteří zejména:

 • uplatňují čestný a vstřícný přístup ke svým zákazníkům
 • ctí zásady poctivého a férového podnikání, prosazují se na trhu bez neetického jednání vůči konkurentům
 • dodržují nejlepší zásady spolupráce se svými zaměstnanci a partnery
 • počínají si ohleduplně ke svému okolí, české společnosti i české krajině, prokázali přínos k rozvoji české ekonomiky zaváděním inovací, nových služeb, nových produktů či rozvojem mezinárodních obchodních vztahů
 • dodávají vysokou kvalitu svým zákazníkům i vztahům mezi podnikateli


Certifikát Akreditovaná Konopná Poradna

Obchod www.mj-krasazdravi.cz je Akreditovaná Konopná Poradna - nakupujte kosmetiku z konopí u těch, kteří rozumějí tomu co prodávají a umí vám poradit!

 • absolvovali jsme odborný seminář pro akreditované konopné poradce
 • poradíme Vám nejen s výběrem vhodné kosmetiky, ale i s výběrem doplňků stravy, bylinek, čajů či pomůžeme sestavit jídelníček podle zásad zdravé výživy.

Pharma Activ - stříbrná pečeť

Společnost PHARMA ACTIV udělila našemu internetovému obchodu mj-krasazdravi.cz kvalitativní stříbrnou pečeť, kterou jsme získali jako jediný prodejce v ČR.

Pharma ActivFirma PHARMA ACTIV využívá zkušenosti sahající mnoho staletí do minulosti. Pomocí pokročilé technologie a na základě dávných tradic přírodní medicíny hledáme nejúčinnější způsoby ochrany zdraví. Díky vědomostem mnoha generací vědců z celého světa se učíme jak nejlépe ovlivňovat lidský organismus tak, aby i moderní lidé mohli dosáhnout harmonie mezi svým životem a prací. S ohledem na požadavky každodenního životního rytmu našich zákazníků je naším úkolem a snahou nalezení přirozené cesty k získání klidu a síly, neboli zdravého a šťastného života.

Pharma Activ stříbrná pečeť

Celý sortiment firmy Pharma Activ můžete za velmi výhodných podmínek Pharma Activ v našem e-shopu.


 

YTdkMDdkN